9334 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 1 november 2021 -
Såld: 500 kr
Såldes den 21 juni 2021 -
1103 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 25 mars 2019
2082 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 februari 2019 -
2187 Oljemålning
Elsie Stenström, Vinterlandskap med hus, 34x59
Såld: 200 kr
Såldes den 6 november 2017 -
2185 Oljemålning
Elsie Stenström, Hus vid vattendrag, 44x64
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2017
8600 Oljemålning
E Stenström, landskap med vattendrag, 96x74
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 juni 2012 -
7054 Oljemålning
Elsie Stenström, -94. blommor, 110x130
Såld: 2.700 kr
Såldes den 31 januari 2011 -
3186 Oljemålning
Signerad E Stenström, Porträtt, 1800-tal, 60x50
Såld: 700 kr
Såldes den 27 september 2010